Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 845 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Zdjęcia w galeriach.


Powodzenia Charlie/Good Luck Charlie

niedziela, 02 stycznia 2011 16:38

Powodzenia, Charlie! (ang. Good Luck Charlie, 2010 - obecnie) to amerykański sitcom, wchodzący w kanon Disney Channel Original Series. Został stworzony przez Phila Bakera i Drew Vaupena, którzy chcieli stworzyć serial, który opowiadałby losy całej rodziny, a nie tylko nastolatków. Historia serialu śledzi rodzinę Duncan, która musi pogodzić opiekę nad czwartym dzieckiem z codzienną pracą. W każdym odcinku Teddy Duncan (Bridgit Mendler) tworzy pamiętnik video dla Charlie (Mia Talerico), w którym udziela jej rad dotyczących życia nastoletnich dziewczyn.

Początkowo serial miał nosić nazwę "Love, Teddy" (pol."Pozdrowienia, Teddy"), jednak zmieniono tytuł tak, aby odwoływał się on do całej rodziny. Jego premiera na Disney Channel w USA odbyła się 4 kwietnia 2010[2], na Family Channel na 14 maja 2010[potrzebne źródło], zaś już od 19 marca 2010 jest on dostępny poprzez iTunes Store[potrzebne źródło]. W Polsce serial miał swoją premierę 5 czerwca 2010 roku. Dnia 11 lipca 2010 roku ogłoszono, iż trwają prace nad filmem na podstawie serialu, jak i również drugim sezonem. [3] [4]

Fabuła [edytuj]

Głównymi bohaterami serialu są: 15-letnia Teddy (Bridgit Mendler) i 17-letni PJ (Jason Dolley)[5][6] oraz ich 11-letni brat, Gabe (Bradley Steven Perry). Gdy po urodzeniu czwartego dziecka, Charlotte (Mia Talerico), zwanej potocznie Charlie, rodzice wracają do pracy, proszą starszą trójkę o opiekę nad dziewczynką. W tym samym czasie nastolatkowie próbują pogodzić opiekę nad Charlie z codziennym życiem młodzieży.

Wydarzenia każdego odcinka są materiałem dla filmowego pamiętnika Teddy tworzonego dla Charlie. Dziewczyna ma nadzieję, że pomoże on jej siostrze, gdy nie będzie mogła się już nią opiekować. Serial zaczyna się, gdy Charlie ma dziewięć miesięcy[2].

Główni [edytuj]

Epizodyczni [edytuj]


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (5) | dodaj komentarz

Suite Life

niedziela, 02 stycznia 2011 16:03

Suite Life: Nie ma to jak statek lub Nie ma to jak statek (oryginalnie The Suite Life on Deck) – amerykański sitcom dla młodzieży, należący do seriali Disney Channel Original Series, a także sequel/spin-off serialu Nie ma to jak hotel.

Serial pokazuje przygody Zacka i Cody'ego Martinów oraz dziedziczkę hotelu, London Tipton, w nowym miejscu – na statku S.S. Tipton. S.S. Tipton to liniowiec należący do pana Tiptona. Znajduje się na nim między innymi Liceum Siedmiu Mórz, gdzie uczą się bohaterowie. W crossoverze Wizards on Deck with Hannah Montana, zostaje ujawniona informacja, że statek ten waży 87,000 ton[2]. Odwiedził on wiele miejsc, m.in. takich jak: Wyspy Galapagos, Grecja, Hawaje, Indie, Lichostan, „Wyspa Papug”, Rzym, gdzie bohaterowie poznają odmienne kultury i mają zwariowane przygody[3].

Emisja [edytuj]

Premiera pilotowego odcinka odbyła się 19 września 2008 w Disney Channel UK i 26 września na rynku amerykańskim[4]. Premiera na Disney Channel US zgromadziła 5,7 miliona widzów[5] i stała się premierą serialową z największą oglądalnością na kanadyjskim kanale Family[6]. Serial ten był w Disney Channel w 2008 najczęściej oglądanym w grupach wiekowych dzieci 6-11 i nastolatki 9-14, wygrywając z serialami Hannah Montana i Czarodzieje z Waverly Place[7].

Od 16 stycznia 2009 serial jest emitowany w polskim Disney Channel[8] a 7 listopada 2009 pojawił się w Disney XD.

Serial został stworzony przez Danny'ego Kallisa i Jima Geoghana, a jego developerami są Kallis i Pamela Eells O'Connell. Cole i Dylan Sprouse grają w nim główne męskie role, a Brenda Song gra główną żeńską rolę[9][4]. W głównych rolach występują również Debby Ryan jako Bailey Pickett, a także Phill Lewis jako pan Moseby. Nowymi aktorami względem serialu Nie ma to jak hotel są Debby Ryan, Matthew Timmons (w roli drugoplanowej) i Erin Cardillo (w roli drugoplanowej)[4][10][11] Larramie Shaw dołączył do głównej obsady w sezonie drugim[12].

Serial jest wyświetlany w ponad 30 krajach i kręcony w Hollywood Center Studios w Los Angeles. Pilotażowy odcinek był dostępny w Stanach Zjednoczonych do darmowego ściągnięcia poprzez iTunes Store od 9 września 2009, jednak później ustalono cenę na $1.99. Serial jest kręcony na żywo z udziałem publiczności. Od drugiego sezonu, Suite Life: Nie ma to jak statek jest produkowany i emitowany w HDTV i jest już czwartym serialem Disney Channel w tej technologii (pierwszymi są Słoneczna Sonny, Fineasz i Ferb oraz Jonas).

Produkcja [edytuj]

4 lutego 2008 ogłoszono, że Disney Channel tworzy spin-off Nie ma to jak hotel. Oryginalny twórca serialu, Danny Kallis, został również powiązany z nowym projektem. Niektóre elementy serialu pozostały, a niektóry się zmieniły. Główna fabuła została stworzona przez Kallisa i Pamelę Eells O'Connell. Kallis, O'Connell, Jim Geoghan i Irene Dreayer są producentami wykonawczymi. Serial jest produkowany przez It's a Laugh Productions i Danny Kallis Productions.

W grudniu 2008 potwierdzono, że trwają prace nad nowymi trzynastoma odcinkami będącymi sezonem drugim[13]. 11 maja 2009 ogłoszono, że nowa seria będzie zawierała więcej niż trzynaście planowanych odcinków. Wraz z drugim sezonem Zack, Cody, London i pan Moseby stali się najczęściej pojawiającymi się postaciami seriali Disney Channel – 138 odcinków[12]. 16 października 2009 zapowiedziano produkcję trzeciego sezonu, która rozpoczęła się w styczniu 2010[14].

Role główne

Cody Martin-Cole Sprouse


Zack Martin-Dylan Sprouse

London Tipton-Brenda Song

Bailey Pickett-Debby Ryan

Marcus Little-Larramie Shaw

Pan Moseby-Phill Lewis

Woody Fink Matthew Timmons Adam Pluciński 1-3
Emma Tutweiller Erin Cardillo Dominika Kluźniak 1-3
Kirby Moris Windell D. Middlebrooks Janusz Wituch 1-3
Maya Bennett Zoey Deutch  ? 3
Addison Rachael Kathryn Bell Katarzyna Łaska 1-3
Carey Martin Kim Rhodes Anna Dereszowska 1, 3
Pani Piperman Lillian Adams  ? 1
Connie Jennifer Tisdale Joanna Pach 1
Padma Tiya Sircar Katarzyna Łaska 1
Holden Chad Duell Rafał Kołsut 1
Pan Blanket Michael Hitchcock Waldemar Barwiński 2
Moose Hutch Dano Leszek Zduń 1, 3
Maddie Fitzpatrick Ashley Tisdale Julia Kołakowska 1
Arwin Hawkhauser Brian Stepanek Wojciech Paszkowski 1, 3
Milos Hakahapolis Brian Stepanek Wojciech Paszkowski 1
Esteban Ramírez Adrian R'Mante Krzysztof Szczerbiński 2
Kurt Martin Robert Torti Karol Wróblewski 1
Chelsea Brimmer Brittany Corran Joanna Pach 1
Barbara Brownstein Sophie Oda Katarzyna Łaska 1
Bob Charlie Stewart Bartek Kołsut 1
Luca Jacopo Sarno Jakub Molęda 1
Yohan Yo Grant Johnson Maciej Musiał 1
Miley Stewart/Hannah Montana Miley Cyrus Julia Hertmanowska 1
Lilly Truscott/Lola Luftnagle Emily Osment Julia Kołakowska 1
Alex Russo Selena Gomez Anna Wodzyńska 1
Justin Russo David Henrie Rafał Kołsut 1
Max Russo Jake T. Austin Piotr Janusz 1
Armando Justin Kredible Piotr Bajtlik 2
Jordin Sparks Jordin Sparks[15] Monika Wierzbicka 2
Kurt Warner Kurt Warner Jakub Szydłowski 2
Cindy Kathie Lee Gilford  ? 2        

Janice i Jessica

Camille i Rebecca Rosso

 ?                                   

 


Podziel się
oceń
0
0

komentarze (0) | dodaj komentarz

Słoneczna Sonny

niedziela, 02 stycznia 2011 9:56

Słoneczna Sonny (ang. Sonny With a Chance, 2009) - amerykański serial komediowy Disney Channel Original Series stworzony przez Steve'a Marmela, śledzi on doświadczenia nastoletniej dziewczyny Sonny Monroe, która dołącza do nadającego na żywo komediowego show "Z innej beczki". Serial zadebiutował w USA 8 lutego 2009 roku, w Polsce zaś 5 września 2009 roku. W czerwcu 2009 roku zapowiedziano, że serial będzie miał swoją drugą serię. Kręcenie drugiej serii rozpoczęło się w październiku 2009 roku, a premiera odbyła się 14 marca 2010 roku. Jest to pierwszy serial Disney Channel, który od początku kręcony był w High-Definition.

Fabuła
Utalentowana nastolatka Allison "Sonny" Monroe (Demi Lovato) umieszcza na swojej stronie internetowej amatorskie filmy własnej produkcji. Zostaje dzięki nim zauważona przez hollywoodzkich producentów. Otrzymuje propozycję dołączenia do obsady najpopularniejszego serialu komediowego dla dzieci i nastolatków "Z innej beczki". Wraz z matką, dziewczyna przenosi się z miasteczka Middleton w stanie Wisconsin do Los Angeles. Na planie filmowym Sonny poznaje nowych przyjaciół, z którymi spędza swój wolny czas. Jej znajomymi są: Tawni Hart (Tiffany Thornton), Nico Harris (Brandon Mychal Smith), Grady Mitchell (Doug Brochu), Zora Lancaster (Allisyn Ashley Arm) i Chad Dylan Cooper (Sterling Knight
) z konkurencyjnego serialu "MacKenzie Falls".

Bohaterowie
Główni

Sonny Munroe

Allison "Sonny" Munroe grana przez Demi Lovato. Prosta dziewczyna pochodząca z małego miasteczka w Wisconsin. Jej życie zmienia się, gdy wrzuca do internetu parę śmiesznych filmików. Te filmy zauważają twórcy programu "Z innej beczki (ang. So Random)" i zapraszają ją do studia. Sonny na początku nie potrafi nawiązać dobrego kontaktu z innymi gwiazdami, lecz później jej stosunki z przyjaciółmi poprawiają się. Jest bardzo wesoła dziewczyną i ma świetne pomysły. Czasami kłamie. Nie idzie jej geometria. Jej najlepszą przyjaciółką jest Lucy. W odcinku "Falling for the Falls" (2 sezon) zaczyna chodzić z Chadem i staje się fanką "Mackenzie Falls". Jako 8-latka była kwiat-harcerką. Brakowało jej tylko sprawność od udławienia, lecz pani Montekore wyrzuciła z grona kwiat-harcerek. Sonny ponownie została kwiat-harcerką przez panią Montekore z Zorą. Lubi żuć gumę przed każdym występem. Na początku uważa, że Chad jest płytki i nie miły. Mimo to podoba jej się. Niedługo potem zakochuje się w nim. Odrywa wtedy, że Chad, przynajmniej przy niej, potrafi przestać być przemądrzałym nastolatkiem. Sonny jest ,,fanką" misia Pauly'ego, za którego przebiera się starszy mężczyzna i występuje dla dzieci. Uczy ich dobrego zachowania. Jako mała dziewczynka, Sonny przestrzegała jego zasad. W odcinku ,,Problem with Pauly", razem z Chadem przekonuje mężczyznę, że dzieci go potrzebują i nie chcą, żeby odchodził.

Tawni Hart

Tawni Hart grana przez Tiffany Thornton. Do przyjazdu Sonny największa gwiazda "Z innej beczki". Nie cierpi, gdy ktoś wypada lepiej od niej, choć niekiedy pomaga Sonny i innym z obsady. Sharona napisała o niej na swoim blogu przykre i nieprawdziwe rzeczy.Na początku jest zazdrosna o Sonny, lecz później zaprzyjaźnia się z nią. Kocha przeglądać się w lustrze oraz wszystko co jest z nią związane. Jako 6-latka brała udział w sitcomie z Chadem i się w nim podkochiwała.

Chad Dylan CooperChad Dylan Goldfarb Cooper grany przez Sterlinga Knighta. Główny bohater serialu "MacKenzie Falls" (serial ten rywalizuje z programem "Z innej beczki"). Jest przemądrzały. Podoba mu się Sonny. W odcinku "Falling for the Falls" (2 sezon) zaczyna spotykać się z Sonny. Kocha swój kabriolet i Melex. Jako 6-latek brał udział w pewnym sitcomie z Tawni, która się w nim podkochiwała. W głębi duszy Chad jest naprawdę miły i dobry. Zakochuje się w Sonny i jest gotów zrobić dla niej wszystko. Nie cierpi, gdy ktoś obraża bądź żartuje z jego rodziców. Ma opiekuńczą mamę (w jednym z odcinków mówi Sonny, że matka, robiąc dla niego kanapkę, odkrajała skórkę od chleba). Wszystkie partnerki sceniczne się w nim zakochują. Kiedy chce, Chad ma bardzo dobry kontakt z dziećmi (między innymi zabiera Zorę na lody i oprowadza grupę brzdąców po planie).

Nico Harris

Nico Harris grany przez Brandona Mychala Smitha. Gra w programie "Z innej beczki". Marzy o poderwaniu jakiejś laski. Jest kumplem Grady'ego. Kiedy Nico się boi, zawsze wskakuje Grady'iemu na ramiona.

Grady Mitchell
sonny with a chance - sonny-with-a-chance photo
Grady Mitchell grany przez Doug Brochu
. Jeden z aktorów "Z innej beczki". Najczęściej mu zdarzają się największe wtopy. Jest kumplem Nico. Ma brata Granta. Sonny go bardzo lubi. Chce poderwać jakąś laske, wraz z Nico.

Zora Lancaster

Zora Lancaster grana przez Allisyn Ashley Arm. Jedenastoletnia dziewczyna grająca w programie "Z innej beczki". Ma wysokie IQ. Uwielbia skandale i zemsty, gdyż lubi plotkować. Podgląda Tawni i Sonny przez szyb wentylacyjny. Czasami wydaje się szalona. Nieznosi Dakoty. Czasem lubi Chad'a, a czasem nie. Jest kwiat-harcerką tak jak Sonny kiedyś.

Drugoplanowe

Michael Kostroff jako Marshall Pike - główny twórca i reżyser "Z innej beczki". Bardzo podobają mu się pomysły Sonny i często według nich układa skecze. Pracuje w Hollywood od 40 lat.

Nancy McKeon jako Connie Munroe - matka Sonny. Jest bardzo dumna z sukcesu córki, jednak boi się bardzo o jej oceny w szkole. Jest lekko nadopiekuńcza.

Jillian Murray jako Portlyn - jedna z aktorek MacKenzie Falls.

Vicki Lewis jako Joy Bitterman - bardzo wredna nauczycielka, uczy ekipę "Z innej beczki", w jednym z odcinków chodziła z Marshallem.

Steve Hytner jako Murphy - nadopiekuńczy ochroniarz, nie cierpi Nico i Grady'ego.

Genevieve Hannelius jako Dakota Condor - córka właściciela studia.

Epizodyczne

Robert Adamson jako Hayden - chłopak , który podobał się Tawni. Gdy wreszcie zaprosił ją na randkę on całuje się z Sonny.("Sonny in the kitchen with dinner")

Elisa Donovan jako Sharona - bardzo popularna , bogata i wpływowa osoba. Pisze bloga, na który wlepia, co tylko usłyszy. Nie cierpi, gdy ktoś nosi takie same ciuchy jak ona.("Masakra na Blogu")

Eden Sher jako Lucy - najlepsza przyjaciółka Sonny z Wisconsin. Jednak Sonny nie była z nią zbytnio szczera. ("Urodziny Chada")

Rich Ceraulo jako Santiago Geraldo - przeprowadzał wywiad z Sonny i Chadem ("Szybcy kumple")

Lily Holleman jako Mała Poppy - asystentka Sharony ("Masakra na Blogu")

Brent Tarnol jako Josh ("List od wielbiciela")

Kelly Blatz jako James Conroy - "przyjaciel" Chada. ("Randka Sonny")

Daniel Roebuck jako Pan Condor - właściciel studia w którym nagrywa się "Z innej beczki" i "MacKenzie Falls" ("Sonny i bachor ze Studia")

Wendy Worthington jako Brenda - kucharka w stołówce. Nie lubi ekipy "Z innej beczki", a uwielbia "MacKenzie Falls". ("Sonny w Falls'ach")

Selena Gomez jako ona sama - miała zagrać Sonny w filmie "Chad Dylan Cooper. Historia Chada Dylana Coopera" ("Walka o role")

Andrew Ableson jako reżyser - reżyser filmu Fashionita ("Wrobiony")

Christina Moore jako Tammi Hart - matka Tawni i jej menadżerka ("Hard to Hart")

Skeczowe postacie

Gassie - pies który puszcza gazy gdy chce coś powiedzieć.Wystepuje w skeczu "Przygody Pryksia".

Britney - laska którą podrywał Nico.Wystepuje w skeczu "Wez to obczaj! cz.1"

Seriale w serialu

Z innej beczki

"Z innej beczki" jest fikcyjnym, komediowym programem TV. Jest podobny do innych programów takich jak "All That", czy "Szał na Amandę", w którym nastolatkowie prezentują różne skecze. Fakt, że skecze są często krótkie, sprawia, że są podobne do australijskich programów "Comedy Inc." czy "Fast Forward". Skecze "Z innej beczki" pokazywane w "Słonecznej Sonny" często skupiają się na absurdalnych sytuacjach. Nico, Grady, Zora, Tawni i Sonny są regularnymi gwiazdami programu "Z innej beczki", często grają inne postaci. "Z innej beczki" i opera mydlana dla nastolatków "MacKenzie Falls" rywalizują ze sobą od dwóch lat, ponieważ obsada serialu "MacKenzie Falls" krytykuje Nico, Grady'iego, Zorę, Tawni i Sonny za to, że grają w komediowym serialu, uważają też ich za marnych aktorów. Najbardziej znane skecze z serialu to Weź to obczaj, Sally Jenson: Dziecko prawnik, Przygody Pryksia i Chora Dora.

MacKenzie Falls

To popularna opera mydlana dla nastolatek, która rywalizuje z programem "Z innej beczki". Jej głównym bohaterem jest MacKenzie grany przez Chada. Jedynymi, innymi znanymi członkami obsady są Portlyn, Chloe, Penelope, Trevor i Devon. James Conroy raz wystąpił w odcinku świątecznym "MacKenzie Falls". Serial jest kręcony w tym samym studiu, co "Z innej beczki". Żaden z odcinków "MacKenzie Falls" nie był pokazywany w "Słonecznej Sonny", jedynie finałowy odcinek serii był dostępny jako dodatek na DVD do "Słonecznej Sonny". Chad jest liderem obsady "MacKenzie Falls", inni członkowie cały czas go naśladują. Na planie "MacKenzie Falls" znajduje się fontanna z czekoladą, różnego rodzaju przekąski, pokój masażu oraz sala do medytacji.

W 2009 roku powstały odcinki krótkometrażowe "MacKenzie Falls". Są tam też te, których urywki były pokazane w "Słonecznej Sonny". Odcinki te można zobaczyć tylko na DVD z kompletną pierwszą serią "Słonecznej Sonny".

Piosenka tytułowa
Piosenka tytułowa "So Far, So Great" została napisana przez Teanne Lurie, Chen Neenan oraz Aristedisa "Arisa" Archontisa. Piosenkę zaśpiewała Demi Lovato. Piosenka utrzymywana jest w popowo-rockowym klimacie. Pełna wersja tej piosenki została po raz pierwszy puszczona w Radio Disney 31 marca 2009, dwa miesiące po premierze serialu na amerykańskim Disney Channel. Piosenka dostępna jest na albumie Disney Channel Playlist wydanym przez Walt Disney Records 9 czerwca 2009 oraz na albumie Demi Lovato Here We Go Again wydanym przez Hollywood Records 21 czerwca 2009 roku. W drugiej serii piosenka tytułowa pozostaje bez zmian.
ZDJĘCIAPodziel się
oceń
0
0

komentarze (2) | dodaj komentarz

Jonas L.A.

sobota, 01 stycznia 2011 13:43

Jonas w Los Angeles (oryginalnie Jonas L.A.; obecna nazwa od drugiej serii, poprzednia: Jonas; wcześniej reklamowany jako J.O.N.A.S) - to Disney Channel Original Series stworzony przez Michaela Curtisa (twórcy Filipa z przyszłości) i Rogera S.H. Schulmana, z udziałem amerykańskiego zespołu pop-rockowego Jonas Brothers. Zapowiedź serialu miała swoją premierę 23 grudnia 2008 roku na amerykańskim Disney Channel.

Odcinek pilotażowy był kręcony we wrześniu 2008 roku, a swoją premierę miał 2 maja 2009 roku. Serial zadebiutował na Disney Channel 2 maja 2009 roku, a już 25 kwietnia był dostępny na Disney Channel On Demand. W oczekiwaniu na premierę w Polsce, Disney Channel Polska od 27 września 2009 roku emitował trzy odcinkowy mini serial W pogoni za Jonas. Opowiadał on losy chłopaka i dziewczyny, którzy chcieli pojechać na koncert Jonas Brothers do Londynu. Polska premiera "Jonas" miała miejce 10 października 2009 roku.

9 listopada 2009 roku zapowiedziano, że serial Jonas będzie miał swoją drugą serię. Jonas w Los Angeles to pierwszy serial Disney Channel od czasów Filipa z przyszłości, który nie jest kręcony przed żywą widownią oraz nie ma śmiechów w tle. Serial jest kręcony w New Jersey w Hollywood Center Studios.

Fabuła
Beztroskie życie zespołu JONAS zostaje zniszczone, gdy słyszą, że muszą wrócić do szkoły. Dopiero teraz zasmakują zwykłego życia nastolatków. Jednak w szkole są znani i trudno im się oderwać od tłumu fanów. Trudno jest im powiązać życie gwiazdy z życiem nastolatka. Pomagają im jednak rodzina, stylistka Stella i Macy największa fanka zespołu. W drugiej serii bracia Jonas i ich przyjaciółki, Stella i Macy, wyjeżdżają na wakacje do Los Angeles.


O braciach Jonas

Kevin, Joe i Nick są również członkami zespołu Jonas Brothers nominowanego do statuetek Grammy. Bracia Jonas jako aktorzy pojawili się najpierw w serialu Hannah Montana 17 sierpnia 2007 roku, był to występ gościnny. Krótko później wystąpili w filmie Disney Channel Original Movies Camp Rock, który odniósł sukces. Tak rozpoczęła się ich aktorska kariera.

Seria TV zwana początkowo J.O.N.A.S (skrót od "Junior Operatives Networking As Spies") miała śledzić losy młodocianych agentów rządu, którzy pod przykrywką grania koncertów wykonywali tajne misje, aby ocalić świat. W tym samym czasie musieli ukrywać ich podwójne życie przed młodszym bratem oraz mamą. Tymczasem Stella nieświadoma tego, co robią bracia, opisywała ich w magazynie dla nastolatków. Chelsea Staub powiedziała: "To będzie fajny serial, w którym pojawi się wiele zwrotów akcji, niespodziewanych i dziwnych dla bohaterów sytuacji". Powiedziała również, że atmosfera serialu będzie utrzymana w stylu The Monkees oraz Pan i pani Smith. Będzie ciekawy przebieg akcji i nadal będzie to sitcom.

Pilotażowy odcinek J.O.N.A.S był nakręcony już w 2007 roku, jednak strajk scenarzystów w Stanach Zjednoczonych zahamował postęp nad serią. Zamiast tego Disney Channel sfilmował mini reality-show Jonas Brothers: Spełnione Marzenia, który śledził działania braci Jonas na koncertach. Parę tygodni później, 20 czerwca 2008 roku miał swoją premierę film Camp Rock, w którym bracia zagrali członków fikcyjnego zespołu "Connect Three". Jonas Brothers wystąpili również w Jonas Brothers: Koncert 3D. Projekt braci szpiegów był bardzo wielki, ale zaczęto się nim mniej interesować. Po roku zaczęto ponownie rozważać plan zrealizowania serialu z udziałem Jonas Brothers, jednak postanowiono zmienić tytuł oraz fabułę serii. Obsadę pozostawiono bez zmian.

 Glowni bohaterowie

Kevin Jonas jako Kevin Lucas - Jest najstarszym z braci Jonas. Często miewa zwariowane i nie do zrealizowania pomyły, jednak zdarzają się też bardzo mądre. Kiedy kłamie, jego głos staje się bardzo wysoki. Posiada ruchomy stelaż na swoje ulubione gitary. Śpiewa chórki w zespole Jonas, raz śpiewał główny wokal oraz był głównym gitarzystą. W jednym odcinku zakochał się w dziewczynie, którą poznał w Skandynawii. Nie wyszło im, ponieważ dziewczyna podczas wizyty w USA bardzo się zmieniła.

Joe Jonas jako Joe Lucas - Jest znany jako wokalista zespołu Jonas. On i Stella wiedzą, że są w sobie zakochani, jednak nie chcą ze sobą być, aby nie zniszczyć ich przyjaźni. Jednak Joe zawsze próbuje spędzać swój czas ze Stellą. W odcinku "Double Date" zaczynają spotykać się. Śpiewa główny wokal, gra na keyboardzie i na gitarze w zespole Jonas. Zawsze nosi ze sobą swój szczęśliwy ołówek z pandą.[

Nick Jonas jako Nick Lucas - Najspokojniejszy i najmłodszy członek zespołu. Często nie wychodzi mu z dziewczynami, jego związki są bardzo krótkie. Jest bardzo poważny, czasami traci cierpliwość, ze względu na zachowanie Kevina. Jest autorem wszystkich piosenek zespołu Jonas, śpiewa partie głównego wokalu, gra na bębnach, pianinie i gitarze. Kiedy był dzieckiem rzadko się uśmiechał. Jak później stwierdził, czekał, aż wyrosną mu zęby. Lubi piec ciasteczka.

Chelsea Staub jako Stella Malone - Jest stylistką braci Lucas. Od dzieciństwa się z nimi przyjaźni. Jej najlepszą przyjaciółką jest Macy. Ona i Joe wiedzą, że są w sobie zakochani, jednak nie chcą ze sobą chodzić, by nie zniszczyć ich przyjaźni, gdyby ze sobą zerwali. W odcinku "Double Date" zaczynają w końcu ze sobą chodzić. Stworzyła urządzenie zwane StellaVator, którego używają bracia. Jest uzależniona od sms-owania. Jest słaba w sportach, jednak dostaje dobre oceny na WF-ie, dzięki temu, że szyje stroje dla szkolnych reprezentantów.

Nicole Anderson jako Macy Misa - przyjaciółka Jonasów i Stelli oraz przewodnicząca ich fan clubu. Spotykała się z Randolph'em, próbowała upodobnić go do Nicka. Lubi sporty, nawet gra w różnych drużynach jej szkoły. Pracuje też w sklepie charytatywnym "Misa's Pieces" jej mamy. Macy jest straszna piosenkarka, jednak mimo tego nie przestaje śpiewać.

John Ducey jako Tom Lucas - Ojciec Kevina, Joe'ego, Nicka i Frankie'ego, również menadżer zespołu Jonas. Łatwo się denerwuje, gdy chłopakom wychodzi coś nie tak. Gdy ma wolny czas, spędza go z najmłodszym z braci.

Drugoplanowi z sezonu 1 i 2

 • Frankie Jonas jako Frankie Lucas - najmłodszy ze sławnych braci. Jego przyjacielem jest Big Man. Lubi też Stellę.
 • Robert Feggans jako Big Man/Big Rob - ochroniarz braci i najlepszy przyjaciel Frankie'ego.
 • Drugoplanowi i Epizotyczni z sezonu 1

 • Chuck Hittinger jako Vandike Tosh - chłopak Stelli, w 1 seri. Zawsze Joe chce zaprzeczyć miłości. Chodzi z Jonas'ami, Stellą i Macy do szkoły.
 • Rebecca Creskoff jako Sandy Lucas - matka Joego, Kevina, Nicka i Frankie'ego. Jest spokojna i opanowana. Świetnie gotuje.
 • Tangelina Rouse jako Pani Snaurcks - pani nauczycielka od biologi głównych bohaterów. Jest wielką fanką Jonas'ów, porzez co oni mają "taryfe ulgową".
 • Nate Hartley jako Carl Souster - kumpel Joe'ego, który przyjeżdża do braci.
 • Rif Hutton jako Malcolm Maquele - szef wytwórni płytowej braci.
 • Sara Paxton jako Tiffany Scarlett (Phione Ski) - aktorka, zakochana w Joe. Na nim chce poprawić swój wizerunek. Ma fotografa, który po rozmowie z Macy przestaje z nią pracować.
 • Bridgit Mendler jako Pennie - dziewczyna ze szkoły braci. Nick napisał dla niej piosenkę, a później razem ją nagrali.
 • Scheana Marie Jancan jako Marie - dziewczyna, która rozwozi pizzę.
 • Mariah Buzolin jako Angie - dziewczyna ze szkoły braci. Joe zapisał się dla niej do orkiestry szkolnej, ponieważ się w niej kochał.
 • Madison Riley jako Anja' - była dziewczyna Kevina, pochodzi z Skandynawii. Kevin zerwał z nią, bo podczas wizyty w USA zmieniła się na niekorzyść.                             
 • Drugoplanowi i Epizotyczni z sezonu 2

 • Adam Hicks jako Dyzzey ZzZomoZZ - pojawia się w drugim sezonie. Jest sąsiadem braci Jonas. Lekko zwariowany.
 • Debi Mazar jako Mona Clain - reżyserka filmu "Forever April", gdzie gra Joe. Po każdej rozmowie on się czuje lepiej.
 • Emma Roberts jako ona sama . Odcinek Domowa impreza.
 • Muzyka
  Sezon 1
  Lista utworów
  Soundtrack pierwszego sezonu jak dotąd się nie ukazał, jednakże pełna wersja piosenki Give Love a Try ukazała się na płycie Radio Disney Jams, Vol. 12.
  1."Give Love a Try" - Nick Jonas & Joe Jonas
  2."Pizza Girl" - Jonas Brothers
  3."Keep It Real" - Jonas Brothers
  4."We Got To Work It Out" - Jonas Brothers
  5."Tell Me Why" - Joe Jonas
  6."Blue Danube" (Wersja rock'owa) - Jonas Brothers
  7."Love Sick" - Jonas Brothers
  8."Time Is On Our Side" - Jonas Brothers
  9."Scandinavia" - Kevin Jonas
  10."Live to Party (Piosenka tytułowa)" - Jonas Brothers

  Sezon 2
  Lista utworów
  1."Feelin' Alive" - Jonas Brothers
  2."L.A. Baby (Where Dreams Are Made Of)" - Jonas Brothers
  3."Your Biggest Fan" - Nick Jonas & China Anne McClain
  4."Critical" - Nick Jonas
  5."Hey You" - Jonas Brothers
  6."Things Will Never Be the Same" - Joe Jonas
  7."Fall" - Jonas Brothers
  8."Summer Rain" - Joe Jonas
  9."Drive" - Nick Jonas
  10."Invisible" - Jonas Brothers
  11."Make It Right" - Joe Jonas
  12."Chillin' in the Summertime" - Jonas Brothers
  13."Set This Party Off" - Jonas Brothers

  Ciekawostka

 • Serial w większości kręcony był w New Jersey, ale także w Los Angeles.
 • Dom, w którym mieszkają bracia Lucas w pierwszej serii to stara remiza strażacka.
 • W drugim odcinku pierwszego sezonu pojawiają się nagrania wideo bohaterów serialu. W rzeczywistości są to prawdziwe nagrania braci Jonas.

 • Podziel się
  oceń
  0
  0

  komentarze (1) | dodaj komentarz

  Zdjęcia w galeriach.


  wtorek, 21 listopada 2017

  Licznik odwiedzin:  24 308  

  Kalendarz

  « listopad »
  pn wt śr cz pt sb nd
    0102030405
  06070809101112
  13141516171819
  20212223242526
  27282930   

  Archiwum

  O mnie

  Cześć.! Jestem Anka.! Interesuję się muzyką i tańcem.
  Piszę piosenki a w przyszłości chciałabym być piosenkarką.

  O moim bloogu

  Na moim blogu znajdziesz fotki Justina Biebera, Joe Jonasa, Nicka Jonasa, Dakoty Fanning, Bradleya Stevena Perry'ego i braci Sprouse oraz teksty piosenek, linki do piosenek i najnowsze newsy o gwiazda...

  więcej...

  Na moim blogu znajdziesz fotki Justina Biebera, Joe Jonasa, Nicka Jonasa, Dakoty Fanning, Bradleya Stevena Perry'ego i braci Sprouse oraz teksty piosenek, linki do piosenek i najnowsze newsy o gwiazdach.

  schowaj...

  Głosuj na bloog


  zobacz wyniki

  Wyszukaj

  Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

  Subskrypcja

  Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

  Statystyki

  Odwiedziny: 24308

  Lubię to